Home » Truhlářství Zelenka | Truhlářská výroba

Naše firma byla založena v r.1992. Předmětem činnosti je atypická truhlářská výroba, okna, dveře, kancelářský nábytek, kuchyňské linky. V roce 2002-2004 proběhla přístavba a rekonstrukce provozovny. V roce 2007 jsme obnovili strojní vybavení technologií na výrobu eurooken značky SCM. Vyrábíme eurookna IV68, IV78, která jsou certifikována státní zkušebnou ve Zlíně. Na tyto výrobky vlastníme CE prohlášení. Tyto výrobky byly registrovány v programu Zelená úsporám (SVT kód 8718 trojsklo, 8716 dvojsklo). V současné době vyrábíme veškeré druhy oken (špaletová, zdvojená, rámová oblouková eurookna), dveří (masiv kazetové, opláštěné), včetně rekonstrukce historických objektů.

K nabízeným službám poskytujeme veškeré služby související s realizací zakázky jako je doprava, montáž zaškolenými pracovníky, záruční a pozáruční servis. V případě dodávky výrobku včetně montáže poskytujeme prodlouženou záruku (36-60 měsíců)

Vlastníme tyto certifikáty

Spolupracující firmy

 

Comments & Responses

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>